Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. Wysłano inną liczbę argumentów (3) niż liczba elementów zastępowalnych (2). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /home/euicpl/domains/euic.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4187
Zespół - Pozyskiwanie funduszy UE | Współpraca polsko-ukraińska

Poznaj nasz zespół!

avatar

Arkadiusz Zuzaniuk

- prezes zarządu

Bartłomiej Mazurkiewicz

- prawnik, radca prawny

Radca prawny, specjalista w zakresie prawa pomocy publicznej i kwestiach związanych z funduszami strukturalnymi Unii Europejskiej. Ponadto, w praktyce zawodowej koncentruje się na prawnej obsłudze projektów biznesowych oraz świadczy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Pracował dla podmiotów z rynku kolejowego (PKP LHS sp. z o.o , Koleje Mazowieckie-KM sp. z o.o.), innowacyjnych technologii (Nano Carbon sp. z o.o.) oraz finansowego ( Związek Banków Polskich, Polski Standard Płatności sp. z o.o).

avatar

Piotr Adamik

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy na rozwój przedsiębiorstw, tworzeniu strategii rozwoju firm sektora MŚP oraz zarządzaniu projektami. Ekspert zewnętrzny w Europejskim Centrum Przedsiębiorczości oraz „Biała Cerkiew Tomorrow”. Zajmował się tworzeniem programu oraz opracowywaniem strategii operacyjnych wraz z budżetem projektu dla miasta Biała Cerkiew (Ukraina).

Agnieszka Skwarzyńska

Z wykształcenia socjolog. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w sektorze Marketingu i Public Relations. Od 2008 roku zaangażowana we wdrażanie projektów realizowanych w ramach funduszy unijnych. Aktywnie współpracuje z Treeden Group zakresie merytorycznego przygotowywania biznes planów i wniosków o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Obecnie jest związana z Fundacją Polska Akademia Nauk w Lublinie, gdzie się zajmuje planowaniem i organizacją szkoleń, seminariów i konferencji.

Natalia Gmurkowska

- ekspert ds. współpracy samorządowej

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej Wydziału Politologia – magister stosunków międzynarodowych. Zainteresowania naukowe związane z krajami Partnerstwa Wschodniego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w III sektorze oraz międzynarodowej współpracy gospodarczej. Autorka, koordynatorka oraz ekspertka projektów międzynarodowych. Ekspertka w zakresie nowoczesnych metod zarządzania w administracji publicznej, integracji europejskiej, zarządzania projektami, międzysektorowych partnerstw lokalnych oraz współpracy międzynarodowej.

avatar

Yaroslav Khariy

- przedstawiciel na Ukrainie

Absolwent Akademii Mohylańskiej w Kijowie, ukończył studia w zakresie nauk ekonomicznych. Swoją karierę zawodową rozpoczął jako stażysta w Euroventures Ukraine i wkrótce awansował na stanowisko asystenta managera inwestycyjnego. Posiada wieloletnie doświadczenia w zakresie doradctwa inwestycyjnego nie tylko na szczeblu krajowym ale też i międzynarodowym. Jest założycielem oraz prezesem firmy "BFS" LLC.